Pracuj z nami

Współpraca

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą współpracy.

Klient krajowy

Zapraszamy do współpracy salony wykończenia wnętrz, architektów, projektantów i zakłady stolarskie, chcące rozszerzyć swoją ofertę o renomowane klamki i akcesoria do drzwi.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, profesjonalną obsługę, atrakcyjne warunki handlowe, szkolenia produktowe oraz wsparcie w zakresie ekspozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z jednym z naszym przedstawicieli handlowych, który szczegółowo omówi z Państwem warunki współpracy.

Klient wewnątrz unijny

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem profesjonalistów z jasno określoną wizją rozwoju. Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe w sprzedaży hurtowej, opcje półhurtowe i detaliczne.

Stawiamy na długofalową współpracę, dostosowując warunki handlowe do potrzeb lokalnego rynku. Nie określamy minimum logistycznego.

Współpraca z nami to gwarancja bardzo dobrej marży i doskonałej jakości. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu pod adresem: 

office@door-handles.com

Klient eksportowy

Klient eksportowy: Działamy w oparciu o warunki handlowe INCOTERMS. Oferujemy sprawdzone metody współpracy, wsparcie marketingowe i szkolenia.

Zapewniamy pomoc w trakcie obsługi celnej.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do kontaktu pod adresem office@door-handles.com

Połączymy Cię z chińskim partnerem biznesowym.

Znalezienie odpowiedniego partnera biznesowego w Chinach, zdolnego wyprodukować potrzebne Ci produkty to nie lada wyzwanie. Kilka lat temu sami byliśmy w takiej sytuacji. Wyselekcjonowanie właściwego producenta klamek zajęło nam 2 lata i 15 lotów do Chin.

Nie popełniaj naszych błędów, skróć i dostosuj do swoich potrzeb proces nawiązywania odpowiednich relacji handlowych. Pamiętaj, że korzyści płynące z posiadania chińskiego kontrahenta, zdolnego wytworzyć interesujące Cię dobra mogą być nieocenione. Dzięki postępowi technologicznemu chińskich producentów, z innymi przedstawicielami Twojej branży będziesz mógł konkurować nie tylko cenowo, ale również jakościowo.

Bądź o krok przed innymi.
Skorzystaj z usług Sinnect.