Jak tworzymy?

Projektowanie

Nasz zespół projektantów, składający się z profesjonalnych, utalentowanych i cenionych osób, które wyróżniają się z tłumu wszechstronnym myśleniem i oryginalnym kunsztem rzemieślniczym, nieustannie się powiększa. Architektów i projektantów, chcących tworzyć w pełni indywidulane i niepowtarzalne wzory naszej kolekcji zapraszamy do współpracy. Oferty prosimy kierować na adres robert.kwiecien@enger.pl

Nasi projektanci

Jan Kochański

Laureat nagród: Wallpaper * Design Award, Must Have Łódź Design i Mazda Design, Projektant Roku 2020 na międzynarodowych Targach Arena Design w Poznaniu. Wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jego prace były pokazywane na wystawach w: Mediolanie, Frankfurcie, Kolonii, Londynie, Lipsku, Wiedniu, Paryżu, Budapeszcie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi.

Maja Ganszyniec

Projektantka z kompleksowym podejściem do procesu projektowania. Urodzona na Śląsku, studiowała architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a następnie ukończyła studia projektowe na Royal College of Art w Londynie w 2008 roku.

Tomek Rygalik

Projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. Absolwent wydziału wzornictwa przemysłowego na Pratt Institute w Nowym Jorku. Po ukończeniu studiów na Royal College of Art w Londynie w 2005 roku został pracownikiem naukowym w zespole badawczo - rozwojowym przy RCA. Prowadzi pracownię projektowania i jest kierownikiem studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie.